top of page
  • Rick

Як фетишизм стосується БДСМ?

Спробуємо розібратися, чому не люблять фетишистів.Я старий фетишист, і я не знаю слово "кохання".


По-перше, існує різне розуміння терміну "фетиш" в міжнародному (принаймні європейському) середовищі і в українському. В Європі фетиш може бути спрямованим на дії або процеси, і весь БДСМ є одним із фетишів. Фетиш може стосуватися мотузок, болю, латексу чи домінування. Тематична спільнота в Європі називається Fetish Scene. Найбільші події БДСМ – це German Fetish Ball та безліч Fetish Weekend у різних містах. Отже, таке питання не виникає.

У нас же фетиш - це зазвичай сексуальна концентрація на якомусь об'єкті або частині тіла. Привіт футфетишістам). І тоді, звісно ж, виникає вічне питання: яким чином фетишисти пов'язані з БДСМ. Жодна літера в аббревіатурі не включає фетиш.


Тому досвідчені СМщики та БДшники дивляться на фетишистів зверху. Ще не кажучи про ДСників, які дивляться зверху на всіх. А суть насправді полягає в передачі влади, адже це основа Теми. Фетиш на ступні або, наприклад, на ножі часто супроводжується передачею контролю.

Але є ще один момент. Фетишистів досить часто не цікавить об'єкт фетиша. З точки зору футфетишиста, важливі ноги, а все, що вище коліна, не має значення. Хто ця людина і що вона відчуває, не цікавить.

Часто такий підхід є споживацьким. "Ой, хто тут має ноги? Подайте сюди всіх. Буду фетишувати". Бажання і почуття партнера при цьому не беруться до уваги, і навіть самого партнера немає. Мені здається, саме через це у нашій спільноті виникає таке упереджене ставлення до фетишистів.

А так фетиші є у всіх, просто різні.


Автор: Rick

14 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page