top of page

ПРАЙМАЛІЗМ. ТРЕТЯ ЧАСТИНА.

Частина третя.

🟠 «Я тебе люблю і кусь» (с)


3️⃣ Окремим пунктом взаємодії праймалів є кусання. Його можна віднести до тактильного, до соціальних взаємодій, до боротьби за лідерство і ще до багатьох взаємодій, але давайте про все це по порядку.

🐾 Праймал може кусатися, захищаючись чи нападаючи, адже дивно було б не використовувати таку чудову зброю, якою природа наділила нас. Але довести праймала, котрий контролює себе, до справді сильних укусів - це ще треба примудритися. Не дивлячись на те, що всі ми хижаки (а хто не хижак, той все одно вміє захищатися), мало хто лізе в бійку просто так.

🐾 Прикушування може бути проявом: емоцій; ніжності, коли недоречно пояснювати словами, або просто не хочеться; пристрасті, коли слів не вистачає; розслабленості, коли слова не потрібні. Варіантів безліч.

🐾 Існує думка, що укус це щось страшне. Так, коли людина зла і не контролює себе, це дійсно може бути страшно і мати неприємні наслідки. Але насамперед ми люди, і чудово розуміємо, що якщо будемо гризти всіх підряд коли заманеться - нічим хорошим це не закінчиться. Бажану силу і інтенсивність варто обговорювати і обовязково контролювати ступінь стискання зубів. Хоча знаю тих, хто вважає що "не звіряча то справа". Не беруся оцінювати, так як поки обох в парі це влаштовує і вони не намагаються доводити іншим, що це єдиний вірний варіант - все ок.

🐾 Кусати можна будь де, але не забувайте про товщину шкіри, її чутливість, що під нею, чи не відкриті це ділянки шкіри. Бо ми всі соціальні звірики.

🐾 Якщо кусати поверхнево і сильно, це буде дуже боляче. Спробуйте більш широкий хват, ніби аж за м'язи, і не сильно стискаючи зуби. Це буде значно приємніше. Хінт: на відміну від інших м’язів тіла, ми не так філігранно володіємо м’язами щелепи. Тож перед тим, як кусати когось, потренуйтесь на своїй руці, щоб знайти потрібне зусилля.

🐾 Пояснюйте партнеру по взаємодії, що, загравшись, можна залишити сліди. Людина повинна бути до цього готова морально.

🐾 Навіть якщо ваш партнер нижній, він все одно може хотіти кусатися. Чи варто йому це дозволяти, вирішувати вам, але перед тим як приймати рішення, згадайте що несуть ваші укуси і яка в них потреба.


🟠 Кусання це чуттєва, інтимна і інформативна для праймалів взаємодія. Вона несе в собі ставлення до партнера, емоції і почуття до нього.


Редагування https://t.me/Mechanicuss

5 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page