top of page

ПРАЙМАЛІЗМ. П'ЯТА ЧАСТИНА.

Частина п'ята.🟠 Ти - моя зграя.


5️⃣ Соціальні зв'язки праймалів між собою дуже різноманітні, бо ми спілкуємося не лише зі своїми партнерами.

🐾 Всі ми звірі, але різні. Стикалася з тим що Кішки не сприймають Собак, але на відміну від звичайних котів і собак, ми просто не взаємодіємо один з одним.

🐾 Зазвичай всі контакти можна поділити на кілька кіл. Внутрішнє це партнер чи партнери. Також в цьому колі є ті, кого умовно можна назвати "моя зграя". Для мене це люди, яких я хочу захищати, які мені дуже близькі, але, на відміну від партнерів, не викликають збудження і сексуального потягу.

🐾 Близьке коло це ті, хто приємний, з ким можна пограти за наявності настрю, але вони не належать до моєї зграї. З ними чудові тактильні взаємодії, в їх колі приємно спілкуватися і проводити час.

🐾 Трєте це зовнішнє коло. В ньому ті, хто не викликає емоцій або викликає негативні. Вони теж праймали, але не мої зовсім.

🐾 Чи ревнують праймали? Так. Бо ми люди перш за все, і ніхто не відміняв звичних моделей поведінки. Але я стикалася зі "звіриними ревнощами", коли ти розумом розумієш що все нормально, а звір всередині аж виє. Про такі речі краще казати партнеру, бо звіра не вгамуєш словами, і він просто з часом ховається.

🐾 Праймалу важлива чесність, бо обман він відчуває. І втрачає зв'язок.

🐾 Партнерство у праймалів це досить глибока річ, бо відчувається стан, настрій, образи і все, що ховаєш. Вміння розмовляти тут вже необхідність, а не просто скіл.


🟠 Стосунки з праймалом це дивовижно. Вони глибокі, теплі і справжні. Вони чуттєві, живі і наповнені несподіванками. Але той, хто відчув себе звіром, хто спробував таке партнерство, вже по добрій волі не відмовиться від цього.

Редагування https://t.me/Mechanicuss

4 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page