top of page

ПРАЙМАЛІЗМ. БУТИ ЗВІРОМ.

Оновлено: 13 вер. 2023 р.

Частина перша.


🟠 Праймалізм це не грати звіра, а бути ним

Що таке праймалізм? Це характеристика людини, набір її рис, засіб пізнавання і сприйняття світу. Це не лише взаємини з партнером, як прийнято вважати. Так, дуже часто звір взаємодіє саме з партнером, беручи участь навіть в його пошуку і виборі. І нерідко люди думають, що праймалізм це лише про кусання в ліжку, обмежуючи себе лише цими вузькими рамками. Але той, хто не обмежує - знає, що бути праймалом це набагато більше. Давайте поговоримо про характеристики праймалів. Але пам'ятайте що звірі, як і люди є різними, тому вказані риси притаманні більшості, але все ж не всім і можуть зустрічатися в різних комбінаціях.


1️⃣ Перше, що особисто для мене буде ознакою того, що людина є праймалом - важливість для неї запахів.

🐾 Праймали зазвичай не користуються парфумами (максимум це може бути дезодорант). Вони можуть маскувати себе за іншими запахами, але одягатимуть їх як вихідну одежу і не робитимуть цього щодня. Їм важливо, щоб ніщо не перебивало можливість відчувати через нюх себе, світ і людей навколо.

🐾 А ще вони не люблять зайві запахи на людях. На партнері це буде заважати відчувати його, тому навіть якщо приймати душ, то ідеальним буде митися лише водою, не використовуючи засобів для душу, або обирати максимально нейтральні ноти.

🐾 У невідомих нам людей парфуми будуть перебивати запах їх тіла і це буде ускладнювати ідентифікацію цієї людини для себе.

🐾 Людина, яка має привабливий власний запах, може стати гарним і смачним у взаємодії партнером. В той же час, людина з неймовірно привабливим, швидш за все принесе купу проблем. З нейтральним, який майже не відчувається і не викликає емоцій, може бути комфортно, але це просто спокійний комфорт. Люди ж з різко неприємним запахом не ваші. Навіть якщо піти з ними у взаємодію, це буде вибивати.

🐾 Бувають ще зовнішні запахи. Вони можуть викликати приємні спогади (мені доводилося чути про привабливість металу, каніфолі, книг, бензину, шкіри тощо), можуть нести емоції (пріле листя, скошена трава, вода, земля після дощу), можуть бути навіть про небезпеку. Праймали часто використовують нюх саме для відчуття довкілля.

🐾 Запах одного й того ж партнера може розпізнаватися нами різним. Так хвороба має свій відтінок, причому хронічна і, наприклад, застуда - теж різний. Коли ми ображені, такий рідний і улюблений запах може стати різко неприємним. А ще різноманітні зони тіла пахнуть кожна по своєму і це ще одна насолода.

🐾 Праймали легко відчувають на близьких чужі запахи і це може спричиняти проблеми.


🟠 Запахи для праймалів це один з каналів сприйняття, як і кінестетичне, візуальне, аудіальне. Начебто це так само як і у всіх людей, але праймали сприймають їх глибше і на підсвідомому рівні вміють користуватися отриманою інформацією.


Редагування https://t.me/Mechanicuss

5 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page